Víkendové závody za účasti našich atletů

Ještě se vrátíme k víkendovým závodům. Nejprve se v sobotu v Mořkově běžel první závod Lašské běžecké ligy Mořkovský zajíc. Naše atletka Barbora Lučanová zvítězila v ženské kategorii na trati dlouhé 10 km časem 39:18 a stanovila tak nový traťový rekord. Naše trenérka Darina Krausová doběhla ve své kategorii na pátém místě časem 44:30. Náš trenér Tomáš Valentík se umístil ve své kategorii na 13. místě časem 37:50.

Mořkovského zajíčka se zúčastnili i naši členové, kterým tímto děkuji za reprezentaci našeho oddílu. Nejlépe si vedla Sofie Boháčová, která se v závodě dívek 2009-10 na 800 metrů umístila na 2. místě. Na 5. místě se ve stejném závodě umístila její sestra Julie. Na třetím místě doběhla v kategorii dívek 2011-2012 v závodě na 800 metrů Kristýna Žitníková. Hned za ní doběhla čtvrtá Štěpánka Pytrová. Na čtvrtém místě se umístil v závodě kluků 2011-12 Martin Kusý. Ve stejném závodě doběhl Vítek Pytr na konečném devátém místě. V kategorii kluků 2013-2014 se umístil na čtvrtém místě Mikuláš Pytr.

V sobotu se také v Jablonném nad Jizerou konalo Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců. Náš dorostenec Štěpán Polách se bohužel z důvodu nemoci tohoto závodu nezúčastnil.

Všem našim atletům gratulujeme k výsledkům a děkujeme za skvělou reprezentaci Atletiky Nový Jičín.