Novojičínská běžecká liga 2022 – průběžné pořadí po 6 závodech

Před posledním závodem, kterým bude 22. prosince 2022 Běh o vánočního kapra, přinášíme průběžné pořadí Novojičínské běžecké ligy 2022.

Slavnostní vyhlášení výsledků Novojičínské běžecké ligy 2022 se uskuteční 20. ledna 2023 ve SVČ Fokus Nový Jičín, kde budou vyhlášeni nejlepší 3 z každé kategorie. Bližší informace teprve zveřejníme, ale už teď můžeme slíbit, že dětské kategorie budou vyhlášené kolem 16 hodiny a dospělí budou mít slavnostní vyhlášení v 19:00 hodin. Po tomto slavnostním ceremoniálu bude probíhat atletický večírek pro zvané, kterými budou nejen nejlepší 3 dospělí z každé kategorie se svým doprovodem, ale také pořadatelé, partneři ligy a také rodiče našich členů Atletiky Nový Jičín. Hudební doprovod zajistí skupina Apači a DJ Zdena ACS.

V některých kategoriích už je o konečném pořadí rozhodnuto, ve většině se však bude soupeřit ještě v posledním závodě na Masarykově náměstí. Připomínáme, že někteří nesplňují podmínky Novojičínské běžecké ligy, kdy se běžci musí zúčastnit minimálně 2 závodů, aby jejich výsledky mohly být započítány. Naopak do celkového součtu bodů se započítává maximálně 5 nejlepších umístění.