Vítězství a finálová umístění na „Vánoční hale“ v Ostravě

V pátek a v sobotu se naši atleti zúčastnili úvodního závodu nové halové sezóny. Velkým úspěchem skončil první oficiální start Mathea Agnana ve skoku vysokém. Matheo výkonem 170 cm zvítězil v kategorii starších žáků. Naši další závodníci byli rovněž úspěšní – Dominika Bártková v běhu na 60m překážek postoupila do finále, kde se časem 9,53 umístila na vynikajícím 6. místě. Dominika běžela i 150m, kde si časem 20,45 nastavila laťku pro další disciplínu a umístila se v první třetině startovního pole. Filip Kreml si na trati 800 m doběhl pro 6. místo a časem 2:16,31 si o více než 10 sekund vylepšil své osobní maximum.

Mladší žáci závodili už v pátek – v běhu na 60m př. Nela Marková a Alex Benda úspěšně postoupili do finále, kde se Alexovi podařilo zlepšit své osobní maximum na 10,18s a umístit se na 5. místě. Nela ve finále B běžela rovněž rychleji než v rozběhu a časem 11,21s zvítězila. Alex se pak ještě ve skoku vysokém umístil výkonem 125 cm na 10. místě a Nela si jako druhou disciplínu zvolila 150m a svůj nejlepší výkon se jí podařilo zlepšit o 1,5 sekundy na 22,96.